Fri12132019

Last update09:18:21 pm

Monday, 27 December 2010 00:00

Slēgts gaļas kiosks, bet ražošana JGK turpinās

Written by 
Līdz ar «Jelgavas gaļas kombināta» (JGK) kontrolpaketes nonākšanu «Rīgas miesnieka» (RM) īpašumā, slēgts kiosks, kas atradies pie ražotnes, kuru līdz šim jelgavnieki bija iecienījuši lētākas JGK produkcijas iegādei. Taču pazīstamā zīmola «Jelgava» produkcijas ražošana turpinās.

Kā informē RM mārketinga direktore Juliāna Juškeviča, kiosks slēgts decembra sākumā, jo mazumtirdzniecība nav RM bizness. «Mēs esam gaļas pārstrādātāji, nevis mazumtirgotāji. JGK kiosks iepriekš tika izmantots lielākoties produkcijas ar marķējumam neatbilstošo svaru vai ar īsāku realizācijas termiņu tirdzniecībai par ļoti zemām cenām. Iegādājoties JGK, mēs esam spējuši nodrošināt tādu ražošanas un loģistikas organizāciju, ka vajadzības pēc produkcijas realizēšanas kioskā nav,» skaidro RM pārstāve.

Taču viņa teic, ka JGK ražotās produkcijas pieejamība klientiem ir tikai palielinājusies, jo aizvien tiek paplašināts tirdzniecību skaits, kur to var iegādāties. «Kopumā «Jelgavas» zīmola produkti ir pieejami aptuveni 2 000 veikalos visā Latvijā. Jelgavnieki ir laipni aicināti arī turpmāk iegādāties šī zīmola produkciju gandrīz visos Jelgavas veikalos, tai skaitā arī lielveikalu ķēdēs,» par alternatīvām iegādāties JGK ražoto produkciju stāsta J.Jurševiča.

Lielākā daļa no JGK telpās ražotās produkcijas sortimenta ir zīmola «Jelgava» produkcija. Patlaban pircējiem tiek piedāvāti gandrīz visi produkti, kas iepriekš tika ražoti JGK. «Arī turpmāk mēs attīstīsim «Jelgava» zīmolu un piedāvāsim patērētājiem arī jaunus produktus,» uzsver J.Juškeviča, kā piemēru minot, ka Ziemassvētku galdam šogad izveidots arī speciāls piedāvājums.

Bez «Jelgava» zīmola produktiem JGK tāpat pašlaik tiek ražoti vairāki RM un «Kika» zīmolu produkti, turklāt, kā uzsver RM pārstāve, uzņēmumu restrukturizācijas procesa gaitā šo produktu skaits arvien palielināsies.

Jāpiebilst, ka RM un JGK restrukturizācijas, izmaksu optimizācijas un ražošanas efektivitātes palielināšanas process sākts 2010.gada septembrī un vēl nav pabeigts. Patlaban Jelgavas ražotnē strādā ap 120 cilvēkiem, taču darbinieku skaitu ir plānots pakāpeniski palielināt saskaņā ar izstrādāto uzņēmuma restrukturizācijas plānu, kuru ir iecerēts pabeigt 2011.gada maijā.

Raksta autors: Ligita LapiņaRead 7316 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO