Tue11192019

Last update09:18:21 pm

Thursday, 24 September 2009 00:00

Lankalnu vietā tirgū saimnieko latgalieši

Written by 
"Pērciet droši! Laba gaļa, no Latgales nākusi," kundzīti gados Pētertirgus skārņos cenšas pierunāt pārdevēja. Vietā, kur agrāk varēja iegādāties zemnieku saimniecības "Lankalni" gaļas izstrādājumus, tagad saimnieko "Rēzeknes gaļas kombināts".

"Pērciet droši! Laba gaļa, no Latgales nākusi," kundzīti gados Pētertirgus skārņos cenšas pierunāt pārdevēja.
Vietā, kur agrāk varēja iegādāties zemnieku saimniecības "Lankalni" gaļas izstrādājumus, tagad saimnieko "Rēzeknes gaļas kombināts".
Redakcija jau rakstījusi, ka zemnieku saimniecība "Lankalni", kas līdz šim nodarbojās ar gaļas un tās izstrādājumu ražošanu Skrundas novada Nīkrāces pagastā, tiek likvidēta. Darbinieki stāstīja, ka uzņēmums bankrotē, jo vairs nav pieticis spēka cīņai ar konkurentiem, tomēr pats īpašnieks un direktors Juris Jaunzems medijiem to noliedz. Uzņēmums nebankrotējot, tas vienkārši nonākšot citu īpašnieku rokās.


Viņš iepriekš bija solījis plašāku informāciju par darījumu sniegt septembra vidū, taču šāda izklāsta joprojām nav. "Neko nevaru jums pagaidām pastāstīt," arī šās nedēļas sākumā sacīja J. Jaunzems.
Uzņēmuma darbinieki neoficiālā sarunā redakcijai pastāstīja, ka rēzeknieši iegādājušies visas "Lankalnu" tirdzniecības vietas. Arī par ražotnes iegādi esot notikušas diskusijas, taču sīkāk neviens neko nezināja teikt. Par to esot jārunā ar vadītājiem. "Tie uz vietas ir reti sastopami," sacīja sekretāre. Viņa solīja, ka priekšnieks atbildi par šo jautājumu varētu sniegt šās nedēļas laikā.

Ilze Šķietniece,
"Kurzemes Vārds"

{jcomments on}

Read 5873 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO