Sat08242019

Last update09:18:21 pm

Friday, 11 December 2009 00:00

SIA «Marno» atver pirmo veikalu Jelgavā

Written by 
Tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža» 11.decembrī bijušās pasta nodaļas vietā veikalu atklāja SIA «Marno», kas ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas specializējies augstas kvalitātes gaļas produkcijas ražošanā un tirdzniecībā. Piebilstams, ka firma savu pirmo veikalu atvēra oktobrī Rīgā, tādējādi Jelgava kļuvusi par vietu, kur tā turpina paplašināt savu darbību.
Marno

Kā veikala atklāšanas dienā pastāstīja sastaptā uzņēmuma administratore Olga Bucule, SIA «Marno» sekmīgi darbojas un attīstās jau septiņus gadus - Uzņēmumu reģistrā tas piereģistrēts 1991.gadā, bet aktīvu darbību uzsācis 2002.gadā, kad galvaspilsētā tika uzcelta administratīvā un ražošanas kompleksa ēka, kurā tiek izmantotas vismodernākās Vācijā un Austrijā ražotās iekārtas. Uzņēmuma ražotā produkcija tiek piegādāta visiem lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem: «Rimi», «VP Market» («Maxima»), «Beta», «IKI», «ELVI», «AIBE», «Prisma», kā arī bērnu pirmskolas iestādēm, skolām, medicīnas centriem un citiem. Uzņēmumam ir arī pašam savs mazumtirdzniecības tīkls.

Jautājot, kādēļ tieši Jelgava izraudzīta par topošā veikalu tīkla attīstības vietu un vai ekonomiskā krīze uzņēmumam nešķiet šķērslis spert šādu drosmīgu soli, O.Bucule stāsta: «Viens no iemesliem, kādēļ radās ideja par šādu firmas veikalu nepieciešamību ir tāds, ka citviet mūsu produkcija tiek pārdota ar pārlieku lielu uzcenojumu, tādēļ mēs nākam pretim cilvēkiem, piedāvājot iegādāties to par pieņemamākām cenām. Tāpat noteikti vēlamies piebiedroties tiem uzņēmumiem, kas popularizē Latvijā ražoto produkciju. Turklāt valstī jau tā sīvu konkurenci sastāda citi tirgotāji, piemēram, lietuvieši, taču mēs gribam panākt, lai iedzīvotāji atbalsta savējos, bet mēs līdz ar to radām jaunas darba vietas un citādi stimulējam valsts ekonomiku, kas ir ļoti nozīmīgi pašlaik. Runājot par Jelgavu, tieši šeit nolēmām atklāt veikalu, protams, galvenokārt divu iemeslu dēļ – jo tā ir tuvu Rīgai un ir viena no lielākajām Latvijas pilsētām.»

Piebilstams, ka uzņēmuma ražošanas procesā tiek izmantotas visjaunākās iekārtas, mūsdienīgākās tehnoloģijas un ražotāju pieredze no visas pasaules, bet kombināta produkcija atbilst augstajiem eirostandartiem - «Par produkcijas izcelsmes noteikšanu, pārtikas drošību, sanitāri – higiēnisko novērtējumu», ko apliecina starptautiskas auditoru pārbaudes.
Turklāt SIA «Marno» ir vienīgais uzņēmums Baltijā, kas ražo veģetāros cīsiņus un pastētes, kā arī delikateses, piemēram, gaļas čipsus. Bez tā veikalā var iegādāties dažādus auksti kūpinātus un kūpinātus gaļas izstrādājumus, pusžāvētas un vārītas desas, aknu pastētes un citus gaļas produktus. Īpaši izceļama ir produktu līnija «De Lukss», proti, šīs līnijas produkcija izceļas ne tikai ar īpaši augstu kvalitāti, bet arī ar speciālu iepakojumu, kas ļauj saglabāt pēc iespējas ilgāk produkta vērtīgās garšas īpašības un aromātu.

Kā veikala atklāšanas dienā novēroja jelgavnieki.lv, pilsētnieki par jauno veikalu izrādīja lielu interesi, jo ik pa brīdim pie kases veidojās pircēju rindas. Tāpat daudzi izmantoja iespēju iepazīties ar SIA «Marno» ražoto produkciju, kas tika piedāvāta degustācijā.

Piebilstams, ka šis ir jau otrais Latvijas uzņēmēju atvērtais veikals pēdējo trīs nedēļu laikā tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža», proti, novembra beigās tajā darbību uzsāka uzņēmuma «Daugava» piena produktu, maizes un konditorejas izstrādājumu veikals «Piena un maizes nams», kas arī ātri vien iemantoja jelgavnieku uzticību.

jelgavnieki.lv

{jcomments on}

Read 9348 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO