Fri10182019

Last update09:18:21 pm

Monday, 25 January 2016 00:00

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs viesojas Forevers

Written by 

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs viesojies gaļas pārstrādes uzņēmumā SIA Forevers. Vizītes laikā uzņēmuma vadītājs Andrejs Ždans prezentēja uzņēmuma ražošanas procesu, kā arī stāstīja par attīstības plāniem un jaunās ražotnes būvniecību. Uzņēmuma vadītājs arī izklāstīja ierosinājumus nozares kopējās situācijas uzlabošanai.

 

«Tik svarīgas pārtikas nozares attīstībai kā gaļas pārstrāde ir nepieciešama nopietna stratēģija, kas palīdz vietējiem uzņēmumiem noturēt tirgus pozīcijas, vienlaikus nodrošinot Eiropas Savienībā līdzvērtīgas konkurences iespējas visiem spēlētājiem. Mums ir gandarījums par Zemkopības ministrijas izrādīto interesi par nozares aktualitātēm un iedziļināšanos katrā no tās etapiem, uzklausot mūsu ierosinājums,» saka A. Ždans.

SIA Forevers vadītājs uzsver, ka «Latvijas ražošanas uzņēmumu attīstības pamatā ir spēja nodrošināt kvalitāti, vienlaikus palielinot ražošanas apjomus. Savukārt, lai spētu to nodrošināt, ir nepieciešami papildu finansiālie ieguldījumi. Tāpēc mūs interesē Eiropas Savienības finansējuma apguves programmas, kuras tik tiešām darbojas realitātē un ļauj uzņēmējiem saprātīgos termiņos šīs programmas apgūt».

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs viesojies gaļas pārstrādes uzņēmumā SIA Forevers. Vizītes laikā uzņēmuma vadītājs Andrejs Ždans prezentēja uzņēmuma ražošanas procesu, kā arī stāstīja par attīstības plāniem un jaunās ražotnes būvniecību. Uzņēmuma vadītājs arī izklāstīja ierosinājumus nozares kopējās situācijas uzlabošanai. «Tik svarīgas pārtikas nozares attīstībai kā gaļas pārstrāde ir nepieciešama nopietna stratēģija, kas palīdz vietējiem uzņēmumiem noturēt tirgus pozīcijas, vienlaikus nodrošinot Eiropas Savienībā līdzvērtīgas konkurences iespējas visiem spēlētājiem. Mums ir gandarījums par Zemkopības ministrijas izrādīto interesi par nozares aktualitātēm un iedziļināšanos katrā no tās etapiem, uzklausot mūsu ierosinājums,» saka A. Ždans. SIA Forevers vadītājs uzsver, ka «Latvijas ražošanas uzņēmumu attīstības pamatā ir spēja nodrošināt kvalitāti, vienlaikus palielinot ražošanas apjomus.

Savukārt, lai spētu to nodrošināt, ir nepieciešami papildu finansiālie ieguldījumi. Tāpēc mūs interesē Eiropas Savienības finansējuma apguves programmas, kuras tik tiešām darbojas realitātē un ļauj uzņēmējiem saprātīgos termiņos šīs programmas apgūt». «Gan SIA Forvers, gan daudzu citu Latvijas pārtikas ražotāju sekmīgā un uz izaugsmi vērstā darbība mums tikai vēlreiz apliecina, ka Latvijas pārtikas ražošanas nozare spēj saražot daudzveidīgu produkcijas sortimentu par konkurētspējīgām cenām ne tikai vietējam tirgum, bet arī eksportam. Pārtikas ražošanas attīstība ir un arī turpmāk būs viena no Zemkopības ministrijas prioritātēm, jo priekšroku mūsu ražotāju produkcijai dod ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī patērētāji daudzās ārvalstīs,» vizīti komentē zemkopības ministrs J.Dūklavs. SIA Forevers līdz 2019. gadam uzņēmuma attīstībā plāno investēt aptuveni 22 miljonus eiro. Uzņēmuma investīcijas paredzētas diviem projektiem – jaunas rūpnīcas celtniecībai un esošās rūpnīcas rekonstrukcijai. Piesaistot ES fondu finansējumu, 2014. gadā uzņēmuma attīstībā un tehnoloģijās tika investēti ap 2 miljoniem eiro. Savukārt 2015. gadā – apmēram viens miljons eiro.

«Gan SIA Forvers, gan daudzu citu Latvijas pārtikas ražotāju sekmīgā un uz izaugsmi vērstā darbība mums tikai vēlreiz apliecina, ka Latvijas pārtikas ražošanas nozare spēj saražot daudzveidīgu produkcijas sortimentu par konkurētspējīgām cenām ne tikai vietējam tirgum, bet arī eksportam. Pārtikas ražošanas attīstība ir un arī turpmāk būs viena no Zemkopības ministrijas prioritātēm, jo priekšroku mūsu ražotāju produkcijai dod ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī patērētāji daudzās ārvalstīs,» vizīti komentē zemkopības ministrs J.Dūklavs.

SIA Forevers līdz 2019. gadam uzņēmuma attīstībā plāno investēt aptuveni 22 miljonus eiro. Uzņēmuma investīcijas paredzētas diviem projektiem – jaunas rūpnīcas celtniecībai un esošās rūpnīcas rekonstrukcijai.

Piesaistot ES fondu finansējumu, 2014. gadā uzņēmuma attīstībā un tehnoloģijās tika investēti ap 2 miljoniem eiro. Savukārt 2015. gadā – apmēram viens miljons eiro.

 

Read 5071 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO