Tue02252020

Last update09:18:21 pm

Tuesday, 06 October 2015 00:00

Forevers līdz 2019. gadam attīstībā plāno investēt 12,81 miljonu eiro Featured

Written by 

Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmums Forevers noslēdzis sadarbības līgumu ar pašmāju arhitektu biroju Nams, kas izstrādās rūpnīcas arhitektonisko projektu, informē uzņēmuma pārstāvji.
Forevers ceļ rūpnīcu, kas strādās ar modernākajām iekārtām Eiropā un ražos produktus, atbilstoši visaugstākajām kvalitātes prasībām.


Forevers direktors Andrejs Ždans: «Septembra beigās pieņēmām prestižās Austrijas arhitektu kompānijas ATP izstrādāto jaunās rūpnīcas konceptuālā dizaina projektu. Kompānija ATP ir specializējusies integrētu risinājumu izstrādāšanā sarežģītiem celtniecības projektiem, man ir liels prieks par Austrijas speciālistu veikumu.»


Andrejs Ždans atzīst, ka darbs pie rūpnīcas konceptuālā dizaina projekta ilga vairāk nekā iepriekš paredzēts, jo jaunā ražotne ir sarežģīta būve. Sākotnēji bija paredzēts celt 9000 m2 plašu ražotni, bet projekta izstrādes laikā pieņemts lēmums, ka rūpnīca būs 14 000 m2 liela. "Tagad nododam stafeti Latvijas arhitektu biroja Nams rokās un ceram uz veiksmīgu sadarbību, " piebilst Ždans.


Pēc šī projekta tiks izstrādāts rūpnīcas būvkonstrukcias projekts, kura veicējus - Latvijas kompāniju - Forevers izvēlēsies konkursā.


Forevers līdz 2019. gadam uzņēmuma attīstībā plānojis investēt aptuveni 12,81 miljonu eiro. Uzņēmuma investīcijas paredzētas diviem vērienīgiem projektiem – jaunas rūpnīcas celtniecībai un esošās rūpnīcas rekonstrukcijai.


Forevers ir trešais lielākais gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas šajā jomā darbojas jau vairāk nekā 19 gadus un kuram ir divas filiāles - Jēkabpilī un Saldū. Forevers nodrošina darbu 249 darbiniekiem.

Avots: db.lv


 

Gaļas pārstrādes uzņēmumu projektēšana

Piedāvājam projektēšanas pakalpojumus un kompleksa projektu izveidošanu gaļas industrijā.


Gaļas pārstrādes uzņēmumu tehnoloģiska projektēšana. Pārstrādes ražotnes rekonstrukcijas projekti. Kaušanas līnijas projektēšana.

Pilns projekta cikls:

Masterplāns
Tehnoloģiskie projekti
“Būvniecības projekts” posms
“Darba projekts” posms

Read 7173 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO