Tue11192019

Last update09:18:21 pm

Wednesday, 08 April 2015 00:00

Lielzeltiņiem jauns vadītājs Featured

Written by 

No SIA Lielzeltiņi valdes priekšsēdētāja amatu pametis Māris Adijāns, liecina Lursoft dati.
M. Adijāns uzņēmumu vadīja kopš pērnā gada oktobra. Viņa vietā valdes priekšsēdētāja amatā sākot ar 2. aprīli ievēlēts AS Putnu fabrika Ķekava vadītājs Andris Vilcmeiers.


Zīmolu Ķekava un Bauska mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Misiņa skaidro, ka pēc līdzšinējā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Māra Adijāna lēmuma neturpināt darbu uzņēmumā, par SIA Lielzeltiņi valdes priekšsēdētāju kļuvis Andris Vilcmeiers, kurš līdz šim bija uzņēmuma valdes loceklis. Kopā ar A.Vilcmeieru darbu SIA Lielzeltiņi valdē turpinās līdzšinējie valdes locekļi.


Darbu valdē turpinās valdes locekļi Edgars Godmanis, Eduards Kovaļko, Donats Petkevičus, Saulius Petkevičus, bet padomē strādā padomes priekšsēdētājs Darjus Zubas, padomes priekšsēdētāja vietnieks Andrius Pranckevičus un padomes loceklis Gintars Maželis.


Lielzeltiņi ražo vistas gaļu un vistas gaļas produktus, kā arī kombinēto lopbarību. Pēc uzņēmumā sniegtās informācijas, Lielzeltiņi pagājušajā finanšu gadā no 2013.gada 1.oktobra līdz 2014.gada 30.jūnijam strādāja ar 23 miljonu eiro apgrozījumu un 1,4 miljonu eiro peļņu.


Lietuviešu uzņēmums Linas Agro Group 2013.gadā par 12,5 miljoniem eiro iegādājās četrus putnkopības uzņēmumus Latvijā, tostarp arī Lielzeltiņus. Linas Agro Group nopirka 87% Putnu fabrika «Ķekava» daļu, 100% Broileks, 100% Cerova un 100% Lielzeltiņi akciju.


Uzņēmums ir iekļauts Lursoft un laikraksta Dienas Bizness kopīgi veidotajā Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstā, pēc 2013. gada apgrozījuma ierindojoties 280. vietā.

Avots: db.lv


 

Gaļas pārstrādes iekārtas NM Group

MajaGaļas pārstrādes iekārtas, inventāru, griezējinstrumentus, zivju pārstrādes iekārtas, aprīkojumu cehiem un lielveikaliem. Higiēnas un sanitāro normu ievērošanas aprīkojumu pārtikas ražotnēs, izejmateriālus, aizsardzības līdzekļus. Termosarukuma un termoformēšanas mašīnas. Aprīkojumu gaļas un zivju pusfabrikātu ražošanai.

Mēs pārstāvam pasaules vadošo ražotāju intereses un esam to oficiālais dīleris:

MAJA-Maschinenfabrik, Reich, Mado, Grasselli, E.M.F Lebensmitteltechnik-Anlagenbau, EFA Schmid & Wezel, GEA Geneglace, HTS Fleischereimaschinen, Migliorini, Dosimaq, Fasco, Boss Vakuum, Henkovac

http://www.nmgroup.lv/lv/produkcija/galas-parstrades-iekartas/

Read 5544 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO