Tue10222019

Last update09:18:21 pm

Wednesday, 11 February 2009 02:00

Nogalinātā Lūša uzņēmumu nopērk Masa Invest

Written by 

Igaunijas un Zviedrijas ieguldījumu sabiedrība Masa Invest pērn decembrī iegādājusies a/s Jelgavas gaļas kombināts –auksti kūpinātas gaļas produktu tirgus līderi Latvijā.

Par to liecina paziņojums Masa Invest mājaslapā. Jelgavas gaļas kombināts (JGK) piederēja pērn gada sākumā nogalinātajam uzņēmējam Aigaram Lūsim. Saskaņā ar Lursoft informāciju, JGK padomes priekšsēdētāja ir A. Lūša māte Līvija Lūse, padomes priekšsēdētājas vietnieks ir Ģirts Krūmiņš, bet padomes locekle Gunta Krauze. JGK gan Db uzzināja, ka gan Krūmiņš, gan Krauze patlaban padomē vairs nedarbojas, bet citu informāciju sazvanītais avots nesniedza. Uzņēmumā pēdējās izmaiņas Komercreģistrā reģistrētas šā gada 15. janvārī.

Līvija Lūse Db apstiprināja, ka uzņēmums ir pārdots Masa Invest. Darījuma summu viņa neatklāja. L. Lūse sacīja, ka uzņēmuma pārdošana šobrīd ir gana drošs un nepieciešams solis galvenokārt pašam uzņēmumam, kurš patlaban palicis vienīgais pārtikas nozares uzņēmums Rīgas satelītpilsētā Jelgavā.

Db jau vēstīja, ka pērn naktī uz 11. janvāri savas mājas pagalmā Rīgas rajona Garkalnes pagastā tika nogalināts JGK līdzīpašnieks Aigars Lūsis. Viņš bija Jelgavas gaļas kombināta padomes priekšsēdētājs, Cēsu gaļas kombināta Ruks un SIA Markat valdes priekšsēdētājs, kā arī valdes loceklis uzņēmumos Džuta, Jaunpūpoli, Šķaunes bekons un Cirmas bekons. Uzņēmumus viņš mantoja no sava tēva Jura Lūša, kurš nomira 2006. gada vasarā.

 

Db.lv

Read 6600 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO