Sat08172019

Last update09:18:21 pm

Wednesday, 14 November 2012 00:00

Rēzeknes gaļas kombināts izvirzīts efektīvas pārvaldības gada balvai

Written by 

Latvijas Darba devēju konfederācija (turpmāk – LDDK), sadarbībā ar Valsts kanceleju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (turpmāk – VARAM) un kompetentas žūrijas atbalstu, sesto gadu pēc kārtas godinās uzņēmumu, valsts un pašvaldību iestāžu sasniegumus organizāciju pārvaldībā.

 

Šogad atzinības saņemšanai Valsts pārvaldes kategorijā ir izvirzīti – Valsts zemes dienests un Lauku atbalsta dienests, par efektīvākajām pašvaldībām nominētas – Rīgas pilsētas pašvaldības policija, Jēkabpils un Valmieras dome, bet efektīvāko uzņēmēju kategorijā izvirzīti – saldumu ražotājs A/S „Laima” un gaļas pārstrādes uzņēmums A/S „Rēzeknes gaļas kombināts”.

Pirmajā kārtā Gada balvas kandidātus katrā no nominācijām izvirzīja sektora nacionālā līmeņa organizācijas. Valsts sektorā kandidātu pieteikumus apkopoja Valsts kanceleja, pašvaldību sektorā Vides un reģionālās attīstības ministrija, bet privātajā sektorā – LDDK sadarbībā ar SIA Lursoft.

Otrajā kārtā izvirzītās nominācijas vērtēja kompetenta žūrija, kurā bija Valsts kancelejas, LDDK, VARAM, Latvijas Pašvaldību savienības, Ekonomikas ministrijas, Finanšu ministrijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Publiskās un privātās partnerības asociācijas, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas, SIA „Lursoft", žurnāla „Kapitāls”, NASDAQ OMX, Latvijas Pilsoniskās alianses, Latvijas Mobilais Telefons, SIA un SIA Konsorts pārstāvji.

Galveno balvu un atzinības rakstu pasniegšanas ceremonija, kurā godināsim labākos pašvaldības un valsts institūciju efektīvas pārvaldības piemērus un uzņēmumu finanšu efektivitātes rezultātus, notiks konferences „Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai un partnerībai” otrās dienas sākumā 9.novembrī, Radisson Blue Hotel Latvija. Ceremonijas laikā tiks pasniegtas arī žūrijas specbalvas.

Informācija par konferences programmu un reģistrāciju >>

Avots: Rēzeknes pilsētas dome

Read 4720 times
Rate this item
(1 Vote)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO