Tue02182020

Last update09:18:21 pm

Monday, 27 June 2011 00:00

«Nākotne un Rīgas miesnieks prognozē šašlika pārdošanas apmēru pieaugumu

Written by 

Gaļas pārstrādātāji jūnijā prognozē šašlika pārdošanas apmēru pieaugumu, aģentūrai BNS apliecināja aptaujātie gaļas pārstrādātāji.
«Gaļas pārstrādes uzņēmuma «Nākotne»» finanšu direktors Egils Immermanis aģentūrai BNS pastāstīja, ka jau šogad aprīlī, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, šašlika pārdošanas apmēri pieauguši vairāk nekā divas reizes, arī maijā šašliku pārdošanas apmēri pieauga.

«Maijā pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējo periodu, ir 41%,» atzina Immermanis un piebilda, ka arī jūnijā plānots pārdošanas apmēru pieaugums. «Jūnijā plānotais pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējo periodu, ir 70%,» informēja «Gaļas pārstrādes uzņēmuma «Nākotne» finanšu direktors.

Savukārt gaļas pārstrādātāja «Rīgas miesnieka» valdes priekšsēdētājs Juhans Mats aģentūrai BNS apliecināja, ka marinētās cūkgaļas šašlika segmentā uzņēmuma pārdošanas rādītāji šogad aprīlī un maijā pieauguši attiecīgi vairāk nekā divas reizes un par 91%, salīdzinot ar analogu periodu pagājušajā gadā.

«Vasara ir laiks, kad ikviens cenšas pavadīt savu brīvo laiku vairāk kopā ar ģimeni, draugiem atpūtā mājās un pie dabas, un tieši šajā periodā pieaug pieprasījums pēc dažādiem vasaras sezonas gaļas produktiem, kurus var cept uz grila vai ugunskurā,» tendences izskaidroja Mats.

Arī «Rīgas miesnieka» mārketinga direktore Juliāna Juškeviča sacīja, ka šogad uzņēmuma šašlika realizācijas apmēri būs labāki nekā pērn.

«Uzņēmuma pārdošanas dati liecina, ka 2010.gada aprīlī, maijā un jūnijā tika realizēti gandrīz 500 tonnu dažādu veidu vasaras sezonas cepamgaļas produktu. Šogad analogā laika periodā pārdošanas apmēru minēto produktu segmentā plānots palielināt par 20%,» uzsvēra Juškeviča un prognozēja, ka šogad Līgo svētkos «Rīgas miesnieka» šašliku un citas gaļas marinādē pārdošanas apmērs pieaugs 2,5 reizes, salīdzinot ar 2010.gada svētkiem.

ZZ.lv

Read 5791 times
Rate this item
(1 Vote)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO