Mon04062020

Last update09:18:21 pm

Monday, 14 November 2011 00:00

Kurzemes gaļsaimnieka jauno rūpnīcu būvēs "Vega 1"

Written by 

SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" izsludinātajā konkursā par tiesībām būvēt gaļas pārstrādes ražotni un rekonstruēt kautuvi uzvarējusi SIA "Vega 1", kas apņēmusies darbus veikt par 617,3 tūkstošiem latu.

Piedāvājumu iesniegusi bija arī SIA "Pilsbūve", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Db.lv rakstīja, ka rūpnīca top netālu no Lietuvas robežas – Priekules novada Paplakā. Te jau 15 gadu uzņēmums apsaimnieko kautuvi, bet jau pāris gadu to papildina gaļas sadales cehs. "Kurzemes gaļsaimniekam" ir desmit tirdzniecības vietas Liepājā un Rīgā, tas iepērk mājlopus no zemniekiem visā Latvijā. Kopš 2010.gada jūnija "Kurzemes gaļsaimnieks" veic arī gaļas pārstrādi Liepājā, tā nodrošinot pilnu ražošanas ciklu, izņemot lopu audzēšanu. Jaunā rūpnīca sāks darboties nākamā gada sākumā, un tā papildinās esošo kompleksu.

Jaunā rūpnīca Paplakā ļaus ražošanas jaudu dubultot, tāpēc uzņēmums plāno gaļas produktu eksportu uz Krieviju un gatavojas šim nolūkam sertificēt jauno ražotni. SEB banka ir piešķīrusi uzņēmumam kredītlīniju 700 tūkstošu eiro apjomā apgrozāmiem līdzekļiem, kā arī 692 tūkstošus latu lielu kredītu iekārtu iegādei jaunajai ražotnei.

db.lv
 

Read 7389 times
Rate this item
(3 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO