Thu06202019

Last update09:18:21 pm

Friday, 14 January 2011 00:00

Liepājas zivju pārstrādes uzņēmums saņem 1,5 miljonu eiro kredītu Krājbankā

Written by 
Pērnā gada nogalē "Latvijas Krājbanka" izsniegusi 1 550 000 eiro (1,08 miljoni latu) lielu kredītu zivju pārstrādes uzņēmumam SIA "VIDO" zivju saldēšanas ceha būvei.

SIA "Vido" darbojas kopš 1993. gada. 2005.gadā, piesaistot Eiropas savienības (ES) atbalstu un izmantojot valsts līdzfinansējumu, uzņēmums uzbūvēja zivju pārstrādes cehu Liepājā.

Uzņēmums ražo 84 dažādus zivju kulinārijas izstrādājumus - kūpinājumus, žāvējumus, sālījumus, zivju preservus un jūras salātus. Šobrīd tas pārstrādā 700 koligramus zivju dienā. Svaigās zivis produkcijas ražošanai tiek iepirktas Liepājas ostā. Pašlaik visa produkcija tiek realizēta Latvijas veikalos.

Jaunā projekta mērķis ir izveidot zivju saldēšanas cehu, kas uzņēmuma ražotajai produkcijai garantētu augstu kvalitāti, kā arī konkurētspēju ES un starptautiskajā tirgū. Projekta ietvaros ir paredzēta saldēšanas ceha būvniecība un esošā zivju pārstrādes ceha paplašināšana, kā arī pamatlīdzekļu iegāde. Plānots arī labiekārtot jauno uzņēmuma teritoriju. Pēc būvniecības darbu pabeigšanas paredzēts iepirkt un uzstādīt jaunas iekārtas un aprīkojumu efektīvas ražošanas veicināšanai, uzstādīt šķirošanas, griešanas, sālīšanas iekārtas.

Finansējamais projekts paredz arī 10 jaunu darba vietu izveidi līdzās pašreizējām 19 darba vietām.

Delfi


Read 5088 times
Rate this item
(0 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO