Thu04022020

Last update09:18:21 pm

Thursday, 14 March 2013 00:00

Pircējiem liela interese par jauno zirga gaļas desu

Written by 

Patērētāju pieprasījums pēc "Rēzeknes gaļas kombināta" jaunā produkta - zirga gaļas desas "Kalnu servelāde", ir liels, ilsētas informācijas portālu tīklam Pilseta24.lv pavēstīja "Rēzeknes gaļas kombināta" pārstāvji.

Pirmā "Rēzeknes gaļas kombināta" zirga gaļas desas "Kalnu servelāde" partija jau ir nokūpināta un ir pieejama patērētājiem. "Uz doto brīdi "Kalnu servelādi" jau var iegādāties mūsu mazāko partneru veikalos visā Latvijā. Pakāpeniski ir plānots to iekļaut arī lielveikalu tīklu sortimentā, kas būs atkarīgs no tīklu ieinteresētības un atsaucības. Ceram, ka drīzumā produkts būs pieejams visos mūsu partneru veikalos," stāsta "Rēzeknes gaļas kombināta" padomes priekšsēdētājs Guntis Piteronoks.

Jau šobrīd dažādos veikalos notiek aktīvas degustācijas, kur ikvienam interesentam ir iespēja nobaudīt un novērtēt unikālo produktu. Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka patērētāju pieprasījums pēc tā ir liels. "Jau šobrīd ik dienu saņemam zvanus no patērētājiem, kas ir ieinteresēti jaunajā produktā un jautā, kur to ir iespējams iegādāties. Ņemot vērā to, ka zirga gaļa izcilās garšas un augstvērtīgās kvalitātes dēļ jau izsenis lielu popularitāti ieguvusi visā pasaulē, un pēdējā laika notikumi ir radījuši dzīvu interesi no patērētāju puses, ceram, ka šis produkts būs vēl viens veiksmes stāsts un spēs iekarot savu vietu tirgū," jaunā produkta popularitāti skaidro Piteronoks.

Jaunais produkts veidots pēc pilnībā jaunizveidotas receptes un tā sastāvā ir līdz 80% zirga gaļas, savukārt pārējo aizņem cūkgaļa. Kā pastāstīja "Rēzeknes gaļas kombināta" ražošanas tehnologs Mairis Trupavnieks, tad zirgu desa ir augstvērtīgākas gaļas pusžāvētā desa, kas tiek kūpināta atbilstoši augstākajiem kvalitātes rādītājiem.

"Rēzeknes gaļas kombināts" savu produkciju piedāvā jau no 2001.gada un šobrīd pēc pagatavotās produkcijas ražošanas apjomiem ieņem vienu no līderpozīcijām Latvijā. Uzņēmuma produkcijas sortimentā ir vairāk nekā 300 dažādu gaļas izstrādājumu.

Avots: Tukums24


Hamburgeru un kotlešu ražošanas aparāti

 


 

 

Read 8068 times
Rate this item
(3 votes)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv Email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO