Mon04062020

Last update09:18:21 pm

Sunday, 24 April 2016 00:00

Kurzemes Gaļsaimnieks - vienmēr garšīgi un augstvērtīgi produkti par pieejamām cenām!

Written by 

SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" dibināts 1997. gadā, atrodas Paplakā, aptuveni 35 km no Liepājas.
Šo gadu laikā esam piedzīvojuši lielās pārvērtības - 2012. gada janvārī, līdz ar jaunās rūpnīcas nodošanu ekspluatācijā, izveidojām gaļas pārstrādes kompleksu, kas apvieno kautuvi, gaļas sadales cehu, gaļas pārstrādes ražotni, tā nodrošinot pilnu ražošanas ciklu, garantējot augstu un nemainīgu gaļas produktu un izstrādājumu kvalitāti.


Saviem klientiem piedāvājam svaigi sadalītu gaļu, kaušanas blakusproduktus, gaļas izstrādājumus un gaļas produktus - kopā vairāk kā 120 produkcijas nosaukumus. Gaļas produktu ražošanā izmantojam tikai augstas kvalitātes izejvielas, strādājam ar iekārtām, kuras atzītas par vienām no labākajām visā pasaulē un ļoti lielu uzmanību veltam kvalitātes kontrolei, tādejādi nodrošinot augstu un nemainīgu kvalitāti.

kurzemes galsaimnieks 3


Ar īpašu rūpību strādājam pie jaunu produktu izstrādāšanas, vienmēr domājot par pircēju, tāpēc Īpašu uzmanību pievēršam sāls un tauku satura samazināšanai. Uzņēmuma iekšējā kvalitātes politika pieļauj tikai minimālu konservantu lietošanu. Produkti tiek ražoti no svaigas, atdzesētas gaļas, tāpēc tie saglabā gaļas vērtīgākās īpašības.

kurzemes galsaimnieks 4


Mūsu produkciju tirgo vairāk kā 3000 veikalos un ēdināšanas firmās. Tā tiek piegādāta tādiem lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem kā: «Maxima», «Rimi», «ELVI», «AIBE», «TOP», «LATS», «Mego», kā arī pirmskolas iestādēm, skolām, medicīnas centriem un citiem. Svaigās gaļas produkcija, kā izejviela tālākai pārstrādei, tiek piegādāta Latvijas lielākajiem gaļas produktu ražotājiem.

kurzemes galsaimnieks 7


SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" ir 100 % Latvijas uzņēmums, kur izejviela tiek iepirkta no Latvijas audzētājiem. Uzņēmums nodrošina vairāk kā 300 darba vietas.
Mūsu lielākais un svarīgākais mērķis ir regulāra tehnoloģiskā procesa uzlabošana, sortimenta paplašināšana, īpašu recepšu izstrādāšana un jaunu darba vietu radīšana. Augsti kvalificēti darbinieki radīs Jums lieliskus produktus gan ikdienas, gan svētku galdam!

kurzemes galsaimnieks 3


Vienmēr esam atvērti sadarbībai ar klientiem, ražojot augstvērtīgu produkciju par pieejamām cenām!

SIA „Kurzemes Gaļsaimnieks”,
„Pūpoli”, Virgas pagasts,
Priekules novads, LV 3433, Latvija
Tālr.: +371 63483997
E-pasts: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
http://www.kgs.lv/


Gaļas pārstrādes iekārtas Latvijā

 Gaļas pārstrādes iekārtas. Aprīkojums gaļas pārstrādei. Gaļas mašīnas. Kaušanas iekārtas. Desu un pusfabrikātu ražošana.

Gaļas pārstrādes iekārtas

 

Read 5952 times
Rate this item
(1 Vote)
meatinfo

Единственный специализированный портал мясной отрасли в Латвии и странах Балтии.
По вопросам размещения рекламы или по другим вопросам на e-mail

Website: www.meatinfo.lv Email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Login to post comments

Каталог

Каталог оборудования RISCO

Каталог

Вакуумные шприцы-наполнители нового поколения

Новый каталог фирмы RISCO